Naše služby

Chceme být vaším partnerem na vybavení kanceláří, pracoven a interiérů kvalitním kancelářským nábytkem. S výrobou kancelářského nábytku máme mnohaleté zkušenosti a dodavatele materiálu si pečlivě vybíráme. Díky tomu vám můžeme zaručit stabilní dodávku našeho nábytku ve všech dekorech, které nabízíme. 

 

Jsme česká firma ANTERIA se značkou bezva-kancl.cz

ANTERIA jsme založili v roce 2006. V té době jsme měli zkušenosti s realizacemi kanceláří a laboratoří. Po nepříjemné zkušenosti s levným polským nábytkem jsme se rozhodli expandovat do vybavení kanceláří. Jsme přímým českým výrobcem.

Na eshopu Bezva-kancl.cz najdete typizovaný kancelářský nábytek, který doplňují kancelářské židle a konferenční židle firmy RIM. RIM je česká firma z Otrokovic, za jejich kancelářskými židlemi je 24 let vývoje a inovací. Kancelářské židle RIM vynikají dokonalou ergonomií a moderním designem, jedná se o špičku mezi kancelářskými židlemi. 

 

JAK PRACUJEME

  • Před objednávkou zakázky vás navštívíme, prostory přeměříme a pomůžeme vám s výběrem nábytku. Můžeme prostori i vizualizovat ve 3D.
  • Pokud není objednávka v pořádku, okamžitě vám voláme.
  • Nábytek skládáme na dílně - nestane se z vašich prostor truhlářská dílna. Po montáži po sobě uklidíme.
  • Dopravu máte po celé ČR zdarma při nákupu nad 6000 Kč
  • Případné reklamace nezdržujeme

 

Doprava a montáž kancelářského nábytku  doprava

Kancelářský nábytek sami nejen vyrábíme, ale můžeme vám ho i osobně dovézt a namontovat. Montáží rozumějte, že vám nábytek dopravíme přesně tam, kde v budově potřebujete. Ustavíme jej do vodorovna, aby se vám ze stolů nekutálely tužky. Vše po sobě uklidíme. Pokud potřebujete vrtat do stěny, používáme speciální scanner pro odhalení elektrického vedení a vodovodních trubek.

Druh dopravy si volíte při zadání objednávky.

>>> Více o dopravě a jaký je mezi nimi rozdíl

 

Prodloužená záruka na kancelářský nábytek  zaruka-8-let

Kvalitou našeho kancelářského nábytku jsme si jisti, dáváme na něj prodlouženou záruku 8 let

 

Umíme i kancelářský nábytek na míru - ANTERIA INDIVIDUAL

V e-shopu Bezva-kancl.cz zakoupíte typizovaný kancelářský nábytek, který je připraven k okamžitému dodání a montáži na místě. Pokud chcete kancelářský nábytek na míru, obraťte se na nás. Zpracujeme pro vás návrh a 3D vizualizace přesně podle vašich představ. 

 

Nad návrhem nábytku přemýšlíme

  • Každý kus našeho nábytku děláme poctivě z kvalitního a hygienicky certifikovaného materiálu
  • Zakládáme si na funkčnosti nábytku. Všechny okraje jsou pokryté 2 mm silnou ABS hranou, která zvyšuje jejich odolnost. Ano, i ty, které nejdou vidět.
  • Nábytek jde snadno kombinovat a spojovat bez mezer
  • Vložky značkových zámků jdou vyměnit bez poškození nábytku. Můžete si vybrat, jestli budete mít jeden generální klíč nebo na každou skříň zvlášť.