Naše služby

Chceme být vaším partnerem na vybavení kanceláří, pracoven a interiérů kvalitním kancelářským nábytkem. S výrobou kancelářského nábytku máme mnohaleté zkušenosti a dodavatele materiálu si pečlivě vybíráme. Díky tomu vám můžeme zaručit stabilní dodávku našeho nábytku ve všech dekorech, které nabízíme. 

 

Jsme česká firma ANTERIA se značkou bezva-kancl.cz

ANTERIA jsme založili v roce 2006. V té době jsme měli zkušenosti s realizacemi kanceláří a laboratoří. Po nepříjemné zkušenosti s levným polským nábytkem jsme se rozhodli expandovat do vybavení kanceláří. Jsme přímým českým výrobcem.

Na eshopu Bezva-kancl.cz najdete typizovaný kancelářský nábytek, který doplňují kancelářské židle a konferenční židle firmy RIM. RIM je česká firma z Otrokovic, za jejich kancelářskými židlemi je 24 let vývoje a inovací. Kancelářské židle RIM vynikají dokonalou ergonomií a moderním designem, jedná se o špičku mezi kancelářskými židlemi. 

 

JAK PRACUJEME

  • Před objednávkou zakázky vás navštívíme, prostory přeměříme a pomůžeme vám s výběrem nábytku. Můžeme prostori i vizualizovat ve 3D.
  • Pokud není objednávka v pořádku, okamžitě vám voláme.
  • Nábytek skládáme na dílně - nestane se z vašich prostor truhlářská dílna. Po montáži po sobě uklidíme.
  • Dopravu máte po celé ČR zdarma při nákupu nad 6000 Kč
  • Případné reklamace nezdržujeme

 

Doprava a montáž kancelářského nábytku  doprava

Kancelářský nábytek sami nejen vyrábíme, ale můžeme vám ho i osobně dovézt a namontovat. Montáží rozumějte, že vám nábytek dopravíme přesně tam, kde v budově potřebujete. Ustavíme jej do vodorovna, aby se vám ze stolů nekutálely tužky. Vše po sobě uklidíme. Pokud potřebujete vrtat do stěny, používáme speciální scanner pro odhalení elektrického vedení a vodovodních trubek.

Druh dopravy si volíte při zadání objednávky.

>>> Více o dopravě a jaký je mezi nimi rozdíl

 

Prodloužená záruka na kancelářský nábytek  zaruka-8-let

Kvalitou našeho kancelářského nábytku jsme si jisti, dáváme na něj prodlouženou záruku 8 let

 

Umíme i kancelářský nábytek na míru - ANTERIA INDIVIDUAL

V e-shopu Bezva-kancl.cz zakoupíte typizovaný kancelářský nábytek, který je připraven k okamžitému dodání a montáži na místě. Pokud chcete kancelářský nábytek na míru, obraťte se na nás. Zpracujeme pro vás návrh a 3D vizualizace přesně podle vašich představ. 

 

Nad návrhem nábytku přemýšlíme

  • Každý kus našeho nábytku děláme poctivě z kvalitního a hygienicky certifikovaného materiálu
  • Zakládáme si na funkčnosti nábytku. Všechny okraje jsou pokryté 2 mm silnou ABS hranou, která zvyšuje jejich odolnost. Ano, i ty, které nejdou vidět.
  • Nábytek jde snadno kombinovat a spojovat bez mezer
  • Vložky značkových zámků jdou vyměnit bez poškození nábytku. Můžete si vybrat, jestli budete mít jeden generální klíč nebo na každou skříň zvlášť.

 

 

 Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete zde