Naši zákazníci

 

DDM-Logo-LDDM Strakonice

Pro DM Strakonice jsme vyrobili praktické skříně z „pořádného materiálu“ dle slov zástupce ředitele Lukáše Schovance. Jak celá realizace probíhala a co si o naší spolupráci myslí zástupci DDM Strakonice si můžete přečíst v referenčním listu.

 

tshlogoTechnické služby Havířov

Pro TS Havířov jsme vybavovali několik kanceláří kancelářským nábytkem na míru. Zákazník měl zkušenost s řadou kancelářského nábytku, kterou nabízíme na eshopu BezvaKancl.cz a protože byl s našimi službami a nábytkem spokojen realizovali jsme i tuto zakázku.

Díky individuálnímu přístupu a výrobě kancelářského nábytku na míru jsme byli schopni vybavit všechny kanceláře dle přání a potřeb zákazníka. Co si o našich službách myslí zástupce společnosti TS Havířov si můžete přečíst v referenčním listu.

SCHOTT Lanškroun

Pro oddělení technologů ve firmě SCHOTT Lanškroun jsme dodali kompletní sortiment kancelářského nábytku ANTERIA. Účelem bylo navrhnout sofistikované řešení kancelářských stolů. Na fotkách jsou dvojpracoviště s lamino paravany. Z těchto pracovišť lze jednoduchým způsobem vytvořit samostatné stoly. Desky kancelářských stolů jsou ke konstrukci připevněny přes metrické šrouby a speciální hliníkové vložky. To zajišťuje jednoduchou a opakovanou demontáž.

IMG_0920 IMG_0929 

  

PŘÍRODOVĚDECKÁ FAKULTA UK – PRAHA

Těchto pět laboratoří jsme dodávali na katedru parazitologie. Dodávka byla včetně laboratorních přístrojů a digestoří. Velký důraz byl kladen na pracovní povrchy, které jsou z vysokotlakého laminátu, který umí odolat, jak chemickým, tak i fyzickým vlivům

Foto - 003 Foto - 006

 

MALL.CZ

Ve spolupráci s Ing. arch. Vladislavem Toulcem jsme se podíleli na vybavení prodejny společnosti MALL.cz. Vyrobili jsme atypický výdejní stůl a provedli jeho montáž. Dodali jsme bílé a červené taburety.

 mall.cz_11 mall.cz_8

 

 

 Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete zde